Gabinet kosmetyczny | wyposażenie gabinetu
W naszym gabinecie dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomagającym w osiąganiu doskonałych rezultatów w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała.

Wyposażenie gabinetu:
1. Kapsuła dermalife SPA-Jet
2. L.I.S. Cryo
3. Starvac
4. BIOeReF

Kapsuła DERMALIFE SPA-Jet L.I.S. Cryo Starvac BIOeReF
Kapsuła SPA-Jet L.I.S. Cryo Starvac BIOeReF


Starvac
Nowoczesny aparat do masażu podciśnieniowego. Zastosowano tu masaż podciśnieniowy oddziaływujący na tkankę łączną skóry właściwej. Głowica ssąca wytwarza podciśnienie na powierzchni skóry, które powoduje jej zassanie pomiędzy 2 wewnętrzne wałki głowicy ssącej. Ruchome wałki automatycznie dostosowują się do grubości stworzonego w ten sposób fałdu, a w trakcie przemieszczania głowicy ssącej skóra jest zwijana i rozwijana z intensywnością gwarantującą pobudzenie procesów zachodzących w komórkach.

Zastosowanie w zabiegach pielęgnacyjnych:
- usuwanie cellulitu
- formowanie sylwetki
- usuwanie tłuszczu
- masaże relaksacyjne
- pobudzanie krążenia
- usuwanie rozstępów
- przyspieszanie regeneracji skóry po urazach i zabiegach chirurgicznych

Dzięki innowacyjnym rolkowym aplikatorom zabiegowym urządzenie to doskonale sprawdza się w zabiegach pielęgnacyjnych, regenerujących, kształtujących i odchudzających sylwetkę, oraz w masażach relaksacyjnych. Szczególnie skuteczny jest w usuwaniu cellulitu, likwidacji tkanki tłuszczowej, pobudzaniu krążenia, przyspieszaniu regeneracji skóry po urazach i zabiegach chirurgicznych. Poprzez eliminację obumarłych komórek i toksyn, przywraca skórze jej naturalny blask.

Starvac
Gabinet kosmetyczny, salon modelowania sylwetki i kosmetyki, Bielsko-Biała