Gabinet kosmetyczny | wyposażenie gabinetu
W naszym gabinecie dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomagającym w osiąganiu doskonałych rezultatów w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała.

Wyposażenie gabinetu:
1. Kapsuła dermalife SPA-Jet
2. L.I.S. Cryo
3. Starvac
4. BIOeReF

Kapsuła DERMALIFE SPA-Jet L.I.S. Cryo Starvac BIOeReF
Kapsuła SPA-Jet L.I.S. Cryo Starvac BIOeReF


KAPSUŁA DERMALIFE SPA-Jet
Profesjonalne urządzenie do hydroterapii. Łączy w sobie wiele funkcji takich, jak: sauna na podczerwień, sauna parowa, regulowany masaż wibracyjny, światłoterapia, aromaterapia, muzykoterapia, prysznic Vichy, masaż strumieniami wody. Posiada także system rozpylania minerałów i witamin.
Kapsuła zapewnia odprężenie, poprawę nastroju i przywrócenie sił witalnych, szczególnie w stanach zmęczenia i wyczerpania organizmu. Powoduje relaksację mięśni. Pozwala również na pozbycie się toksyn oraz regenerację i odnowę skóry.
Proponujemy skorzystanie z gotowych programów takich, jak: odchudzanie, detoksykacja, odmłodzenie skóry czy redukcja cellulitu, bądź z programu indywidualnego, w którym dobieramy poszczególne funkcje zgodnie z życzeniami klienta. W kapsule istnieje także możliwość wykonania zabiegu z zastosowaniem alg, zapewniającego, poza relaksem, także ujędrnienie skóry.

Kapsuła DERMALIFE SPA-Jet
Gabinet kosmetyczny, salon modelowania sylwetki i kosmetyki, Bielsko-Biała